Nadmorska Grupa Medialna - Oferta - Telesprzedaż
call

Telesprzedaż

Telesprzedaż to skuteczna forma przedstawienia produktu lub usługi poprzez pokazanie widzom oferowanego produktu, jak można go wykorzystać, jakie są jego zalety. Można w ten sposób przekazać szerszą informację niż np. w spocie telewizyjnym, a sam przekaz ma w świadomości odbiorcy bardziej merytoryczny charakter. Taka forma zakupów telewizyjnych „na żywo”, gdzie odbiorca może zadzwonić pod wskazany numer telefonu i zamówić dany przedmiot jest praktykowana od wielu lat. Co ważne, odbiorcy identyfikują tą formę przekazu jako wiarygodną i bardzo dla nich wygodną. Mogą dokonać zakupu bez wychodzenia z domu, ale z zachowaniem bezpośredniego kontaktu ze sprzedawcą.

Reklama dostępna w mediach:

Telewizja TTM
keyboard_arrow_right

Realizacja:

  • Publikowane mogą być materiały przekazane przez Zamawiającego.
  • Istnieje możliwość przygotowania całego materiału służącego do prowadzenia Telesprzedaży przy wykorzystaniu zasobów Nadmorskiej Grupy Medialnej (studio telewizyjne, sprzęt rejestrujący itd.)

Korzyści:

  • Telesprzedaż oferuje możliwość zaprezentowania produktu w sposób indywidualny. Jest on przez to w centrum zainteresowania odbiorcy, który nie dzieli swojej uwagi pomiędzy inne produkty tego samego typu, jak to ma miejsce w sklepach stacjonarnych, czy internetowych.
  • Ta forma przekazu umożliwia zaprezentowanie produktów wyjątkowych, które często poprzez swój innowacyjny charakter nie leżą w orbicie zainteresowania sieci handlowych itp.
Zamów rozmowę
Zostaw kontakt

Zostaw kontakt.
Oddzwonimy.

Nasi konsultanci pracują od poniedziałku do piątku, w godz. 8:00 – 16:00.
Zostaw nam swój numer telefonu lub adres e-mail. Skontaktujemy się z Tobą niezwłocznie.

Twoje zapytanie zostało wysłane.
Dziękujemy :)