Nadmorska Grupa Medialna - Oferta - Kondolencje i nekrologi
call

Kondolencje i nekrologi

Nadmorska Grupa Medialna posiada w swojej ofercie unikatową propozycję uwzględniającą współczesne realia i zachowania społeczne. Tradycyjne formy wykorzystywane w przekazie informacji funeralnych, można doskonale zastąpić lub uzupełnić planszami informacyjnymi emitowanymi na naszym kanale telewizyjnym Telewizja TTM, którego dostawcą jest Telewizja Kablowa Chopin, uzyskując bardzo szybko znacznie większy zasięg informacji.

Transmisja na żywo z kilkunastu pomorskich kościołów, to nowość na portalu Nadmorski24.pl szybko zdobywająca szerokie grono stałych odbiorców. Sygnał przekazywany jest w czasie rzeczywistym, a każdorazowe uruchomienie transmisji przez odbiorcę może być poprzedzone zleconymi przez Państwa nekrologami i kondolencjami. Portal Nadmorski24.pl odwiedza rocznie ponad 3 miliony odbiorców. Ilość emisji w okresie publikacji nekrologu: nieograniczona!

Standardowa oferta dotyczy planszy z kondolencjami lub nekrologiem wyświetlanej przez czas nie dłuższy niż 30 sekund (w zależności od ilości tekstu przekazanego do publikacji). Plansza wyświetlana jest 18-krotnie 14:00 do 14:00 dnia następnego w specjalnym bloku przed Prognozą Pogody). Umożliwiamy również przedłużenie emisji o kolejne dni w terminach wskazanych przez Zamawiającego. 

Usługa dostępna w mediach:

Telewizja TTM
keyboard_arrow_right
Portal Nadmorski24.pl
keyboard_arrow_right

Kondolencje:

  • Animowana telewizyjna plansza informacyjna z tekstem kondolencji na kanale telewizyjnym Telewizja TTM.
  • Animowana plansza z tekstem kondolencji poprzedzająca każdorazowe uruchomienie transmisji z kamer w kościołach na portalu Nadmorski24.pl.
  • Czas wyświetlania kondolencji na ekranie telewizyjnym lub przed rozpoczęciem transmisji z kamery: do 30 sekund.
  • Możliwe jest również nagranie podkładu lektorskiego jako opcja dodatkowa.

Nekrologi:

  • Animowana telewizyjna plansza informacyjna z tekstem nekrologu na kanale telewizyjnym Telewizja TTM.
  • Animowana plansza z tekstem nekrologu poprzedzająca każdorazowe uruchomienie transmisji z kamer w kościołach na portalu Nadmorski24.pl.
  • Czas wyświetlania nekrologu na ekranie telewizyjnym lub przed rozpoczęciem transmisji z kamery: do 30 sekund.
  • Możliwe jest również nagranie podkładu lektorskiego jako opcja dodatkowa.

Emitujemy powierzony tekst komunikatu na jednolitych szablonach graficznych lub w oparciu o materiały przekazane przez Zamawiającego.

Zamów rozmowę
Zostaw kontakt

Zostaw kontakt.
Oddzwonimy.

Nasi konsultanci pracują od poniedziałku do piątku, w godz. 8:00 – 16:00.
Zostaw nam swój numer telefonu lub adres e-mail. Skontaktujemy się z Tobą niezwłocznie.

Twoje zapytanie zostało wysłane.
Dziękujemy :)