Nadmorska Grupa Medialna - Oferta - Sponsorowanie produkcji
call

Sponsorowanie produkcji

Sponsorowanie produkcji to wyjątkowa propozycja Twojej Telewizji Morskiej pozwalająca na aktywne uczestnictwo reklamodawcy w tworzeniu programu. Firma, która wybiera tą formę promocji może adaptować scenariusz audycji, a nawet jego scenografię. Sponsor  może wskazywać wyłączenia, czyli elementy, które w programie nie powinny występować. Sponsor produkcji otrzymuje wyłączne prawo do wskazania produktów (marek), które będą w sposób aktywny lub pasywny promowane w czasie audycji. Informację o Sponsorze Produkcji zamieszcza się w spotach radiowych i telewizyjnych, na portalach społecznościowych reklamujących audycję oraz w samym jej zakończeniu.

Działania dostępne w mediach:

Telewizja TTM
keyboard_arrow_right
Radio Norda FM
keyboard_arrow_right

Korzyści:

  • Sponsor produkcji może kreować potrzeby rynkowe i wpływać na dokonywanie wyborów przez odbiorców, którzy unikają tradycyjnych form reklamy, a skupiają swoją uwagę na programach o bogatej treści merytorycznej
  • Tak powstały materiał audycji można wykorzystywać we własnych kanałach i materiałach promocyjnych, czy też posiłkować się nim podczas organizowanych sympozjów, lub prezentacji firmowych.
Zamów rozmowę
Zostaw kontakt

Zostaw kontakt.
Oddzwonimy.

Nasi konsultanci pracują od poniedziałku do piątku, w godz. 8:00 – 16:00.
Zostaw nam swój numer telefonu lub adres e-mail. Skontaktujemy się z Tobą niezwłocznie.

Twoje zapytanie zostało wysłane.
Dziękujemy :)