Nadmorska Grupa Medialna - Oferta - Programy i audycje sponsorowane
call

Programy i audycje sponsorowane

Sponsorowany program telewizyjny, lub sponsorowana audycja radiowa to bardzo merytoryczna forma reklamy. Polega ona na emisji treści, które przybliżą czytelnikom dane zagadnienie wraz z przedstawieniem, w czasie programu lub audycji, obiektu lub usługi będących przedmiotem działań promocyjnych. Odbiorca może w ten sposób zapoznać się z danym tematem bardziej szczegółowo, niż ma to miejsce w przypadku spotu telewizyjnego, czy radiowego. Atutem programów i audycji sponsorowanych jest możliwość zainteresowania odbiorców daną tematyką, a nawet wykreowanie  u nich potrzeby danego produktu lub usługi. Takie przedstawienie treści reklamowej wymaga zapowiedzi lub oznakowania informującego, że odbiorca ma do czynienia z programem lub audycją sponsorowaną.

Reklama dostępna w mediach:

Telewizja TTM
keyboard_arrow_right
Radio Norda FM
keyboard_arrow_right

Korzyści:

  • Jest to idealne rozwiązanie dla prezentacji produktów trudnych do zareklamowania wśród szerszego grona.
  • Uzyskujemy możliwość zaprezentowania zagadnienia wcześniej nieznanego, lub dopiero znajdującego swoje miejsce na rynku.
  • Poprzez programy i audycje sponsorowane możemy przedstawić produkt lub usługę w stacjach telewizyjnych lub radiowych o różnej tematyce nie tracąc ich tematycznej spójności.
Zamów rozmowę
Zostaw kontakt

Zostaw kontakt.
Oddzwonimy.

Nasi konsultanci pracują od poniedziałku do piątku, w godz. 8:00 – 16:00.
Zostaw nam swój numer telefonu lub adres e-mail. Skontaktujemy się z Tobą niezwłocznie.

Twoje zapytanie zostało wysłane.
Dziękujemy :)