Nadmorska Grupa Medialna - Oferta - Reklama Outdoor
call

Reklama Outdoor

Nadmorska Grupa Medialna dysponuje szerokim wachlarzem możliwości zamieszczenia reklam w formie zewnętrznych nośników takich, jak flagi, czy ulotki z mapami i treścią reklamową. Posiadamy sieć Hot-Spot’ów w atrakcyjnych lokalizacjach uczęszczanych przez turystów i mieszkańców. Te punkty dostępowe dają możliwość zawieszenia flag reklamowych naszych reklamodawców w dobrze wyeksponowanych miejscach, w których bardzo często nie jest dopuszczane zamieszczanie innych form reklamy.

Posiadamy również sieć punktów dystrybucji ulotek reklamowych w atrakcyjnych miejscowościach turystycznych. Rozpowszechniamy w ten sposób mapy regionu z zaznaczonymi muzeami, pomnikami, parkami rozrywki itp.  Druga strona ulotki stanowi powierzchnię, którą możemy udostępniać naszym reklamodawcom. Ta forma reklamy spotyka się z bardzo dużym zainteresowaniem turystów, którzy odwiedzają atrakcje przedstawione na mapie i korzystają np. z usług polecanych na drugiej stronie ulotki.

Dostępne media:

Telewizja TTM
keyboard_arrow_right
Telewizja Kablowa CHOPIN
keyboard_arrow_right
Radio Norda FM
keyboard_arrow_right
Portal Nadmorski24.pl
keyboard_arrow_right
Portal Kociewie24.pl
keyboard_arrow_right

Korzyści:

  • Flagi reklamowe przy Hot-Spot'ach znajdują się na plażach, bulwarach, placach miejskich, które są miejscem licznych odwiedzin. Osoby poszukujące dostępu do internetu najczęściej poszukują wzrokiem samego urządzenia, aby  znaleźć się w jego zasięgu i wówczas zwracają uwagę na flagi i treści reklamowe.
  • Turyści chętnie korzystają z ulotek z mapą atrakcji regionalnych, a reklamy na nich zawarte, są również chętnie czytane i stanowią zachętę do skorzystania z proponowanej oferty.
Zamów rozmowę
Zostaw kontakt

Zostaw kontakt.
Oddzwonimy.

Nasi konsultanci pracują od poniedziałku do piątku, w godz. 8:00 – 16:00.
Zostaw nam swój numer telefonu lub adres e-mail. Skontaktujemy się z Tobą niezwłocznie.

Twoje zapytanie zostało wysłane.
Dziękujemy :)