Nadmorska Grupa Medialna - Oferta - Konkursy dla klientów
call

Konkursy dla klientów

Współczesny odbiorca jest coraz bardziej wymagający i chętnie wchodzi w interakcję z producentami, czy pośrednikami sprzedaży. Dlatego też oferujemy możliwość zorganizowania za pośrednictwem naszych kanałów telewizyjnych, radiowych i internetowych konkursów, w których udział mogą wziąć potencjalni klienci, lub osoby zainteresowane branżą, w której działa reklamodawca. Możemy pomóc w stworzeniu odpowiedniego przekazu, dzięki któremu zaangażowane zostanie szerokie grono osób zainteresowanych zdobyciem nagrody. Aby z powodzeniem wziąć udział w konkursie, konieczne będzie zapoznanie się z marką i produktami firmy.

Działania dostępne w mediach:

Telewizja TTM
keyboard_arrow_right
Radio Norda FM
keyboard_arrow_right
Portal Nadmorski24.pl
keyboard_arrow_right
Portal Kociewie24.pl
keyboard_arrow_right

Korzyści:

  • Uczestnicy konkursów bardzo często dzielą się w swoim otoczeniu informacją o udziale w konkursie, w związku z czym udaje się uzyskać efekt „lawinowego” przekazu reklamowego poprzez jego powtarzanie jako ciekawostki.
  • Osoby biorące udział w konkursie poznają produkt i markę, dzięki temu zwiększa się szansa na podjęcie decyzji zakupu, czy skorzystania z usługi.
  • Dzięki konkursom powstaje pozytywna relacja z potencjalnym klientem, do którego przedsiębiorca w innej formie mógłby nie dotrzeć.

Przykładowe konkursy promocyjne na naszych profilach społecznościowych:

Zamów rozmowę
Zostaw kontakt

Zostaw kontakt.
Oddzwonimy.

Nasi konsultanci pracują od poniedziałku do piątku, w godz. 8:00 – 16:00.
Zostaw nam swój numer telefonu lub adres e-mail. Skontaktujemy się z Tobą niezwłocznie.

Twoje zapytanie zostało wysłane.
Dziękujemy :)