Nadmorska Grupa Medialna - Oferta - Lokowanie marki / produktu
call

Lokowanie marki / produktu

Lokowanie marki i produktu w przekazach radiowych i telewizyjnych to bardzo skuteczna forma reklamy proponowanej przez Nadmorską Grupę Medialną. Polega ona na umieszczeniu Państwa marki lub produktu w programie telewizyjnym, w trakcie którego uczestnicy korzystają z danej rzeczy, lub w naturalny sposób prezentują logotyp np. na odzieży, scenografii itp. Do świadomości odbiorcy trafia wówczas sytuacja, która kojarzy się z pozytywnym wykorzystaniem danego produktu i wzmocniona jest autorytetem występującej osoby.

Reklama dostępna w mediach:

Telewizja TTM
keyboard_arrow_right
Radio Norda FM
keyboard_arrow_right

Lokowanie produktu obejmuje:

  • Umieszczenie produktu/marki w scenariuszu programu.

  • Zapewnienie odpowiedniej ekspozycji produktu/marki w scenerii programu, dzięki czemu odbiorca będzie mógł z całkowitą pewnością zidentyfikować reklamowany w ten sposób obiekt.

Korzyści:

  • Docieramy do odbiorców, którzy omijają pasma reklamowe i poświęcają swoją uwagę tylko interesującym ich programom.

  • Dobierając odpowiednio produkt/markę do tematyki programu, prezentujemy go przede wszystkim osobom, które mogą z nich skorzystać i stać się potencjalnym klientem.

  • Badania rynkowe dowodzą, że odbiorcy pozytywnie reagują na lokowanie produktu/reklamy i ta forma promocji zwiększa ich zaufanie do eksponowanego obiektu, oraz jest argumentem do jego wybrania podczas dokonywania zakupów.

Zamów rozmowę
Zostaw kontakt

Zostaw kontakt.
Oddzwonimy.

Nasi konsultanci pracują od poniedziałku do piątku, w godz. 8:00 – 16:00.
Zostaw nam swój numer telefonu lub adres e-mail. Skontaktujemy się z Tobą niezwłocznie.

Twoje zapytanie zostało wysłane.
Dziękujemy :)