Nadmorska Grupa Medialna - Oferta - Ogłoszenie na paskach informacyjnych
call

Ogłoszenie na paskach informacyjnych

Ogłoszenie płatne transmitowane w formie przewijanego tekstu na pasku informacyjnym, jest efektywną formą  przekazu, akceptowaną przez wielu odbiorców. Jej atutem jest wrażenie aktualności przekazywanej treści. Odbiorcy przyzwyczaili się do tego, że treści przekazywane na paskach informacyjnych mówią o kwestiach, które miały miejsce niedawno lub właśnie się odbywają. W świadomości odbiorców pasek informacyjny zawiera kwintesencję najświeższych wiadomości, promocji itp. Te treści są często przekazywane dalej w najbliższym otoczeniu. Przesuwający się na pasku tekst u większości odbiorców wzbudza ciekawość i zachęca ich do śledzenia i zrozumienia całego przekazu.

Reklama dostępna w mediach:

Telewizja TTM
keyboard_arrow_right
Telewizja Kablowa CHOPIN
keyboard_arrow_right
Portal Nadmorski24.pl
keyboard_arrow_right
Telewizja TTR
keyboard_arrow_right
Portal Kociewie24.pl
keyboard_arrow_right

Realizacja:

  • Treść do publikacji powinna być odpowiednio skondensowana, aby była łatwo przyswajalna przez odbiorców.
  • Publikowany tekst przekazywany jest przez Zamawiającego lub przygotowywany jest przez specjalistów Nadmorskiej Grupy Medialnej.
  • Treść ogłoszenia przed publikacją przekazywana jest do Zamawiającego w celu potwierdzenia poprawności. 

Korzyści:

  • Ogłoszenie na pasku informacyjnym dociera do szerokiej grupy wiekowej i podobnie jak np. reklama planszowa nie musi być połączona ze ścieżką dźwiękową, aby osiągnąć pozytywne rezultaty.
  • Ogłoszenia na pasku informacyjnym mogą być odczytywane z monitorów w instytucjach publicznych, firmach, poczekalniach, gdzie odbiorcy oczekując na realizację swoich spraw na bieżąco śledzą treść.
  • Ta forma reklamy towarzyszy między innymi przekazom z kamer regionalnych, które cieszą się bardzo dużą popularnością i są elementem wyróżniającym Nadmorską Grupę Medialną.
Zamów rozmowę
Zostaw kontakt

Zostaw kontakt.
Oddzwonimy.

Nasi konsultanci pracują od poniedziałku do piątku, w godz. 8:00 – 16:00.
Zostaw nam swój numer telefonu lub adres e-mail. Skontaktujemy się z Tobą niezwłocznie.

Twoje zapytanie zostało wysłane.
Dziękujemy :)