Nadmorska Grupa Medialna - Oferta - Reklama na profilach społecznościowych
call

Reklama na profilach społecznościowych

Profile Nadmorskiej Grupy Medialnej na Facebook.com, Instagram.com, Twitter.com, Youtube.com każdego dnia śledzi kilkadziesiąt tysięcy osób. Oczekują od nas najświeższych wiadomości, informacji o promocjach, czy też humorystycznych akcentów, które poprawiają im nastrój.

Na wszystkich tych profilach możemy poprowadzić skuteczną kampanię informacyjno-reklamową, która trafi do najbardziej zainteresowanych osób.

Na uwagę zasługuje fakt, ciągłego wzrostu zainteresowania naszymi profilami. Dla przykładu, tylko w ciągu ostatniego kwartału 2019 roku, zyskaliśmy 30% nowych – aktywnych użytkowników, którzy zaczęli obserwować nasz profil TelewizjaTTM.

Działania promocyjne dostępne w mediach:

Telewizja TTM
keyboard_arrow_right
Radio Norda FM
keyboard_arrow_right
Portal Nadmorski24.pl
keyboard_arrow_right
Portal Kociewie24.pl
keyboard_arrow_right

Korzyści:

  • Profile społecznościowe obserwowane są przez użytkowników zaangażowanych, którzy oczekują naszych informacji, komentują je i przekazują dalej w gronie swoich znajomych.
  • Odpowiednio skonstruowany post reklamowy dociera również do grupy osób, które nie korzystają z tradycyjnych środków przekazu, jak telewizja, radio, czy portale informacyjnej.
  • Dzięki postom na portalach społecznościowych za pomocą urządzeń mobilnych można dotrzeć do wybranego grona odbiorców o wybranej, najodpowiedniejszej dla nich godzinie.
Zamów rozmowę
Zostaw kontakt

Zostaw kontakt.
Oddzwonimy.

Nasi konsultanci pracują od poniedziałku do piątku, w godz. 8:00 – 16:00.
Zostaw nam swój numer telefonu lub adres e-mail. Skontaktujemy się z Tobą niezwłocznie.

Twoje zapytanie zostało wysłane.
Dziękujemy :)